Ajans Hizmetleri

Grafik Tasarım Hizmetleri

Markanızın basılı ya da dijital mecralarda ihtiyaç duyduğu bütün tasarım işlerini, markanızı en iyi şekilde tanıtacak yenilikçi bir bakış açısıyla oluşturuyoruz. Firmanızın değerlerini yansıtan tasarımlarla markanızı sıfırdan oluşturmanıza ya da var olan markanızı ileriye taşımanıza profesyonel katkı sağlıyoruz.

Profesyonel Tasarım Hizmeti Almanın Faydaları Nelerdir?

 • Doğru marka algısı oluşturarak, markanızı hedef kitlenize en doğru şekilde anlatırsınız.
 • Global sahada markanızı doğru konumlandırırsınız.
 • Hizmetlerinizin ve ürünlerinizin tanıtımını en doğru şekilde yapar, en etkili şekilde müşterilerinizle iletişime geçersiniz.
 • Markanızı çağa ayak uyduran, dinamik bir şekilde yurt dışında dahi temsil edebilirsiniz.
 • Markanız ve marka kimliğiniz arasında profesyonel bir bütünlük sağlarsınız.
 • Özgün tasarımlarla sektöre yenilik katar, marka değerinizi rakipleriniz karşısında yükseltirsiniz.
 • Doğru tasarım algısı ile tercih edilen marka olursunuz, bu da potansiyel müşterilerinizin artmasını sağlar.

  SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

  Geçmişte sadece kurumsal firmaların kullandığı sosyal medya hesapları artık her firmanın ihtiyacı haline geldi. Son yıllarda sosyal medya kullanımının hızla artması ile kullanıcılar, hizmet aldığı firmalar ile ilgili çok daha araştırmacı bir tutum sergilemeye başladı. Mevcut müşterilerin markaya olan bağını ve güvenini arttırmak adına büyük öneme sahip olan sosyal medya hesapları, aynı zamanda oluşan sorunların seri bir şekilde çözüme kavuşmasını sağlamaktadır. Günümüzde, firmaların dijital ofisleri olarak adlandırılan hesapların yönetimi çok önemli bir rol oynamaktadır.

  Ekibimiz, firmaların sosyal medya hesaplarının yönetimi konusunda müşterilerimize en kaliteli ve yaratıcı hizmeti vermeyi hedeflemektedir. Bu hizmet sayesinde şirketler ve müşterileri arasındaki bağlantıyı en iyi şekilde kurmalarını sağlar. Duyurular, kampanyalar, tebrikler veya çekilişler gibi birçok etkinliğin kurgusu, düzenlenmesi ve yönetimi ile firmalara yeni bir dijital imaj çizmektedir. 

  Web Tasarım & Yazılım

  İnternetin gelişmesiyle beraber tanıtım için en önemli araçlardan biri haline gelen web siteleri, günümüzde sadece tanıtım aracı olmaktan çıkmıştır. Firmanızın vizyonu ve misyonu web sitelerinizin karakterini oluşturacak ve webdeki kimliğinizin imajını yaratacaktır. Aynı zamanda firmanızın dış dünyaya karşı duruşunu yansıtmaktadır. 

Bu doğrultuda, kendinizi en iyi şekilde ifade edecek tasarımları tercih etmelisiniz. Doğru tasarımlara sahip web siteleri müşterileriniz tarafından ilgi görecek ve potansiyel müşterilerinizin de dikkatini çekecektir. Farklı cihazlara uygun altyapıya sahip web siteleri sayesinde müşteri memnuniyeti de arttırılabilmektedir. Her sektöre uygun tasarımlarımızı hazırlarken sizinle iletişim halinde olmaya özen gösteriyoruz. Web tasarım sürecinin en başından itibaren sizlerin de sürece dahil olmanız, tasarımların kimliğinize uygun ve size özgün olmasını sağlıyor

Neler Yaparız?

Kurumsal Web Sitesi

Firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

SEO Çalışması

Web sitenizin Google'da üst sıralarda yer alması için gerekli site içi ayarlamalar otomatik olarak ayarlanır. Web siteniz; mobil uyumluluk, SEO uyumlu linkler, özel SEO alanları, görsellerin kendi alan adınızda yayını, site haritası, Og:image desteği, Google webmaster tools, analytics, re-marketing alanları gibi birçok özelliğe sahip

Mobil Uygulama Yazılımı

Mobil uygulamalarınızın İOS, Android gibi yaygın kullanıma sahip işletim sistemlerinde ve teknolojik ürünlerde responsive şekilde çalışması için UX, UI, B2B özellikleri ile kullanıcı deneyimine uygun yazılımlar kodluyor ve geliştiriyoruz.

E-Ticaret Sitesi

Markanızın hedef kitlesini doğru belirleyerek dijital dünyada en uygun şekilde konumlandırılmasını sağlayarak satış hacminizi genişletecek altyapıyı sunuyoruz.

İşletme ve Harita Kaydı

Google haritaları konumunuzu göstermekten çok daha fazlasını yapar. Sizi arayanlar bu alanda telefon numaralarınızı, site adresinizi, e-mail adresinizi, çalışma saatleriniz gibi birçok bilgiye ulaşabilirler. Google haritalar İstediğiniz zaman düzenleme yapabileceğiniz bir alandır.

Mobil Uyumlu

Mobil uygulamalarınızın İOS, Android gibi yaygın kullanıma sahip işletim sistemlerinde ve teknolojik ürünlerde responsive şekilde çalışması için UX, UI, B2B özellikleri ile kullanıcı deneyimine uygun yazılımlar kodluyor ve geliştiriyoruz.

Video Çekimi

Görsel iletişimin güçlenmesi ile beraber, firmalar daha kalıcı olabilmek ve insanları daha çok etkileyebilmek için görselliğe ve işitselliğe daha çok önem vermeye başlandı. İnsanların tercih seçenekleri arttıkça firmalar arasındaki rekabette arttı ve tanıtım yapabilmek için yeni yollar aramaya başladılar. Eskiden sadece fotoğraflar yoluyla tanıtım yapabiliyorlarken artık fotoğrafları art arda göstererek onları hareketli hale getirmeyi başardılar ve videolar bu şekilde hayatımıza girdi.

Reklamın çok önemli bir parçası haline gelen videolar tanıtım filmlerinin vazgeçilmez parçası oldu. Dünya üzerindeki insanların %90’dan fazlasının neredeyse gününün tamamını video izleyerek geçirdiğini düşünürsek videoları ne kadar sevdiğimizi görebiliriz.

Neler Yaparız?

Reklam Filmi Çekimi

Reklam Filmi, günümüzde genişleyen ürün yelpazesi ve buna bağlı artan rekabetle birlikte markalar için olmazsa olmaz bir hâl almıştır. İşte biz de tam bu noktada, markanıza en uygun reklam filmini hazırlayarak rakiplerinizden ayrışmanızı ve satışlarınızı artırmayı hedefliyoruz.

Kurgu Montaj

Montaj uzmanlarımız ile video düzenleme ihtiyaçlarınızda profesyonel çözümler sunuyoruz. Tanıtım çekimleri, düğün, etkinlik, organizasyon, reklam çekimleri, sosyal medya klipleri ve tüm video montaj ihtiyaçlarınız için bize ulaşın.

Marka & Ürün Tanıtım Filmi

Kurumsal tanıtım filmi ile markanıza olan güven duygusunu tazeleyebilirsiniz. Tanınan bir marka güven verir, güven sürekli satış getirir. Bunu çok iyi biliyoruz ve markanızı doğru şekilde anlatacak kurumsal tanıtım filmleri ve reklam filmleri hazırlıyoruz.

Kurumsal İntro

Video yada sunumlarınızın başına yada sonuna introlar yerleştirerek içeriklerinizin daha zengin görünmesini sağlayabilirsiniz. Introlar video yada sunumlarınıza ayrı bir görsellik katar.

Dijital Reklam Yönetimi

İnternetin küresel alanda yaygın olarak kullanılması sonucunda işin ticaret ve reklam boyutu da dijital üzerinde büyümeye devam ediyor. Bu kullanım alanıyla hayatımızda önemli bir yer tutatn uygulamalardan biride dijital reklamlar.

Neler Yaparız?

Google Anahtar Kelime Reklamları

Google arama ağı reklam networkünde markanızın hangi kelimelerde rekabete gireceğini belirler ve reklam grupları ile birlikte tüm süreci planlarız.

Youtube Reklam Yönetimi

Youtube üzerinden arama sonuçları, görüntülü trueview, yayın içi trueiview video içi metin reklamları ve reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyor ve raporluyoruz.

Google Görüntülü Reklamlar

Google arama reklamları, Google görüntülü reklam, yeniden pazarlama reklamları, mobil reklamlar ve e-ticaret odaklı reklam stratejilerinizi oluşturup, yönetiyoruz

Mobil Reklam Yönetimi

Reklamınızın kullanım olarak sabit cihazların önüne geçen mobil cihazlarda görüntülenmesidir. Bu reklam modeli ile müşterileriniz hareket halinde olsa bile onlara görünebilirsiniz.

E-Mail Pazarlama

E-posta pazarlama ile yeni ürün ve kampanyalarınızı sürekli olarak kullanıcılara tanıtabildiğiniz için, hem bu işlemi ücretsiz yapabilir hem de bir süre sonra kullanıcıların aklında doğrudan yer edinebilirsiniz.

Sunucu Hizmetleri

Web tasarım hizmeti ve hosting / domain / sunucu seçeneklerimiz için: ahenkteknoloji.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.