E-Ticaret Destek Hizmetleri

Dönemsel veya sürekli personel temin tedarik hizmetlerimiz ile işe alım ve yerleştirme hizmetleri sunuyoruz

Mükemmel adayın ihtiyaç duyduğunuz zor becerilerden ve deneyimden daha fazlasına sahip olması gerektiğini biliyoruz. İnisiyatif, güvenilirlik ve başkalarıyla iyi geçinmek gibi ölçülmesi zor nitelikler başarının önemli göstergeleridir.

 

E-ticaret start up şirketlerine ve işletmelere özel kurye çözümleri

Kurye Servisi (Paket Teslimatları) 

Teslimat hizmetlerinde sürat, bireyselleştirme ve uzmanlık önemli olduğunda, kurye servisi en uygun taşıma modu haline gelir. Zamanın, en değerli kazanım olduğunu biliyoruz. Trafik ve ulaşım için kayıplar yaşanmaması için gereksiz iş gücü maliyeti ve iş kaybını önleyebilmek adına Kurumsal E-ticaret firmalarına ve e-ticarette ürün satan her sektörde işletmelere kurye tedarik hizmeti sağlıyoruz.

 

E-ticaret depo personel tedarik hizmetleri

E-ticaretin dinamik gelişimi ve geleceği için olumlu tahminlerin, e-ticaret tecrübesi olan çalışanlara olan talebi arttırması şaşırtıcı değildir. Tıpkı diğer sektörlerden birçok şirketin iş sayısını azaltmak zorunda kalması gibi, e-ticaret endüstrisi de uzmanlar için bir yarış başladı. Bu hem büyüme fırsatlarından yararlanabilen işverenler için hem de yeni fırsatlar aramak isteyen adaylar için iyi bir haber.

Kara Cuma, Siber Pazartesi veya Noel gibi önemli ticaret etkinliklerine yaklaşmak, e-ticaret endüstrisi için önemli tarihlerdir. İşte o zaman çevrimiçi mağazaların çoğu promosyonları, satışları hazırlar ve böylece müşterileri için en iyi satış sonuçlarını kaydeder. Aynı zamanda işin çoğu, müşterilere paket teslim eden kuryeler gibi çevrimiçi mağazalar için hizmet veren kişiler tarafından yapılır.  Ardından, paket teslimatı, temassız teslimat, paketleme ve çevrimiçi müşteri hizmetleri için çalışanlara çok ihtiyaç duyulmaktadır.

Sonuçta, e-ticaret endüstrisi yalnızca çevrimiçi mağazalarla ilgili değil, aynı zamanda onların çalışmasını sağlayan bir dizi hizmetle de ilgilidir. Zincirin sonundaki kurye şirketleri ve BT çözüm sağlayıcıları da bu sıcak dönemde çalışanlar için artan bir talep var.

 

E-ticaret uzmanlarının işe alınması - destekten yararlanın

E-ticaret endüstrisindeki yaklaşan zorlukları düşünmek için hala iyi bir zaman var. İşverenler her şeyden önce henüz yapmadılarsa işlerini internete taşımaya açmalıdır. Bu sektör her zamankinden daha hızlı gelişiyor bu nedenle sunduğu fırsatların% 100'ünü kaçırmak büyük bir fırsat kaybı olur.

Ahenk Bilgi Teknolojileri ve Kurumsal Hizmetler A.Ş. olarak başta e ticaret şirketlerinin kalifiye insana ihtiyaç duydukları alanlarda ve bu eko sistemde yer almak isteyen firmaların internete taşınmasında, pazara açıldıktan sonrada teknoloji odaklı ihtiyaç duyulan birçok alanda, uzman çalışanlarımızla hizmet sunuyoruz.