Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram

Contrary to popular belief, Lorem Ipsum is not simply random text. It has roots in a piece of classical Latin literature from 45 BC, making it over 2000 years old.

İLETİŞİM

Biz Kimiz

Biz Kimiz

Ahenk Bilgi Teknolojileri A.Ş.  2020 yılında kurulmuş, 2023 yılı itibariyle Türkoğlu Savunma ve Lojistik Ltd. Şti olarak varlığını devam ettirmektedir. Şirketimiz kuruluş sürecinde Getir Perakende Lojistik A.Ş. şirketi ile çalışmaya başlamış, Getir Yemek ve Getir Çarşı projelerini başarıyla hayata geçirmiş, Getir Yemek servisineTürkiye genelindeki restoranların kaydını gerçekleştirmiş, daha sonra yine Türkiye genelinde Getir'e kaydettiği restoranların yemek fotoğraf çekimlerini gerçekleştirmiş. 

Sonrasında, Yemeksepeti uygulamasına ve Migros yemek uygulamasına aynı hizmeti vermiştir. 2023 yılından itibaren  Ahenk Bilgi Teknolojileri A.Ş. varlığını Türkoğlu Savunma ve Lojistik Ltd.Şti Teknoloji Ofisi markası olarak sürdürmektedir.

Ahenk BT olarak küresel markalar ile çalışıyoruz. Başta e ticaret şirketlerine operasyonel hizmetlerin yanı sıra kalifiye insana ihtiyaç duydukları alanlarda ve bu eko sistemde yer almak isteyen firmaların pazara açılmasında uzman çalışanlarımızla hizmet sunuyoruz.  Teknolojik girişim şirketlerinin ihtiyaç duydukları ofis ve saha tecrübesi, bilgi ve birikime sahibiz. Müşteri edinme, müşteri hizmetleri ve temsilciliği, ürün fotoğrafçılığı, saha ve ofis personeli eğitim ve tedariği, teslimat, yazılım, tanıtım ve organizasyon gibi bir çok alanda destek sağlıyoruz.  Teknolojik girişimlerin her safhasında alanında yetenekli çalışanlarımızla hedef odaklı çalışıyoruz.

 

BİZİ FARKLI KILAN NEDİR?

  • Sıcak karşılarız! İyi bir başlangıç mükemmel bir etkileşim oluşturur. Herkesi coşku ile karşılarız.
  • Dinleriz! İnsanların istek ve ihtiyaçlarını anlarız. Bu konudaki ilgimizi gösteririz.
  • Bağlanırız! Dahil Oluruz .Her etkileşim benzersizdir. İlgilendiğimizi ve yardıma hazır olduğumuzu gösteririz.
  • Çözüm üretiriz! Soruları çözüme dönüştürürüz. Müşteri ürünleri ve süreçleri hakkında daha fazlasını öğrenmek için pro-aktifizdir. Bu bize en iyi çözümü üretmemizde yardımcı olur.
  • Şaşırtırız! Beklentinin ötesine geçeriz. Kendimize sınır koymayız. Fırsatımız olduğunda daha fazla hizmet sunar ve yüksek kaliteli hizmetimizle müşteri memnuniyetini arttırırız.

Plan Ve İstatistik

Bir işe başlamadan önce yaptığımız şey birlikte bir plan hazırlamak. Daha sonrasında ise gerekçeler değil, başarı istatistikleri konuşur.

Uzay Çağına Giriş

Artık hiç birşey eskisi gibi değil. Eski normalleri unutun. Teknoloji çağında ayakta kalmak için teknolojiye ayak uydurmanız gerekmekte.

Bilgi Teknolojileri : Bir işletmenin artık olmazsa olmazı işini ditijal dünya'ya taşımak. Kapıdan müşteri beklemeyin. İnsanlar artık gerçeğe dijital dünya'dan ulaşıyorlar.

Değişim ve Dönüşüm : Dünya'nın hızla değişimeye başladığı bu çağda sizde dönüşüme hazırmısınız? Ahenk Bilgi Teknolojileri A.Ş. İşinizi dijital dünya'ya taşımak için en doğru çözüm ortağınız.

Herkes İçin Teknoloji

Ahenk Bilgi Teknolojileri ve Kurumsal Hizmetler A.Ş. olarak Türkiye’nin en büyük teknoloji ve girişim şirketlerine bir çok alanda hizmet vermekteyiz. İşletmemizin kapısı aşağıda yer alan tüm kuruluşlara açıktır.

 ✅ Start Up Şirketleri  ✅ Büyük Markalar   ✅ Orta Ölçekli İşletmeler  ✅ Kamu Kurumları

 

Şirketimizi Keşfedin

Ahenk Bilgi Teknolojileri Girişimci bir ruh ve ekip ile kurulmuştur. Kurulduğu günden itibaren ülkemizin yerli ve milli başarılı start up firmalarına bir çok alanda hizmet vermektedir. Hedefimiz; yenilikçi uygulamalarıyla ülkemizin, kamu kurumları ve özel sektör kuruluşlarına bilgi teknolojileri alanında en üst seviyede hizmet verebilmektir.

İş hayatındaki süreçlerini yalın iş kavramına göre şekillendirmeyi hedefleyen şirketlere ve profesyonellere hizmet ve destek vermekten gurur duyuyoruz. İş ihtiyaçlarınıza yalın teknoloji odaklı yaklaşımlar sunuyoruz. BT ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, Ahenk BT size bir çözüm önerir.

 
GÜVENİLİR DİJİTAL STRATEJİLERİ VE KALİTEYE DAYALI ÇÖZÜMLER, BUNUN İÇİN BURDAYIZ!

 

Ahenk Bilgi Teknolojileri olarak, projelerinizin bilişim, yazılım, medya, sosyal medya ve saha operasyonunu yürütmekteyiz.

Bilişim Çözümleri

Çağrı merkezi hizmetide dahil tüm teknolojik iletişim alanlarında hizmet veriyoruz.