İnsan Kaynakları Hizmetleri

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır. Firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel ve sürekli outsource elemanların tedariki alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunmaktadır.

Belirli Süreli/Süresiz Personel Hizmeti

Süreli/Süresiz eleman hizmetleri ile sunulan organizasyonel esneklik, firmanıza benzersiz bir hareket kabiliyeti kazandırır!

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır.

Firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel ve sürekli elemanların tedariği alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunar. Bu çözümleri kullanarak, kadrolu personel ile dönemsel ve daimi kadro dışı  personelin doğru bileşimini oluşturan firmalar, çok yönlü bir kazanç elde etmektedirler; şöyle ki gerektiğinde dönemsel iş gücü olanaklarından yararlanarak üretiminizi artırabilir, gerektiğinde ise daha düşük sayıda personelle maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Bu yolla sağlayacağınız organizasyonel esneklik, firmanıza benzersiz bir hareket kabiliyeti kazandırır.

İstihdam çözümleri konusunun Süreli/Süresiz olarak, yılda 1000 kişiye iş olanağı sunuyoruz ve bu iş olanaklarını yaratırken, Türkiye’nin önde gelen pek çok şirketine hizmet veriyoruz. Deneyimlerimiz, Türkiye’nin neresinde olursanız olun, istediğiniz sayıda Süreli/Süresiz personele optimum maliyetle ve ihtiyacınız olan zaman aralığı için ulaşabilmenizi sağlar.

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun adayları seçerken çok titiz ve özenli bir süreç uyguluyoruz. Farklı etaplı mülakatlar, beceri testleri, genel yetenek testleri sonucunda size, işe başladığı gün verimlilik alabileceğiniz Süreli/Süresiz elemanlar yerleştirir ve size özel bir hizmet sağlarız.

Dönemsel / Geçici yerleştirmeler ne zaman gerekli olabilir?

Geçici süreyle işten ayrılan personelinizin yerini hızla ve profesyonel yöntemlerle doldurun:

 • Personel  tedariki konusunda  hızlı ve sorunsuz yönetiminde
 • istihdam konusunda zaman harcamak istemediğinizde
 • İnsan Kaynakları Kadronuzu bu konulara gereksiz çoğaltmak istemediğinizde
 • Yıllık izin süresince
 • Personelinizin eğitime katıldığı süre boyunca
 • Doğum izni süresince
 • Askerlik görevi süresince
 • Veya personelinizin şirketinizle istihdam bağlantısı sona erdiğinde, ama henüz yeni bir iş gücü bulamadığınızda

Şirketinizin hızlı büyümesinden kaynaklanan iş gücü ihtiyaçlarının çözümü:

 • Acil işleri ya da beklenmedik büyük siparişleri karşılamak için
 • Yeni personele ihtiyaç duyuyorsunuz, ama sürekli pozisyonda çalışacak birini işe alıp almamaya henüz karar vermediniz (ya da sürekli pozisyonda işe alamayacaksınız)
 • Zaman zaman yapılması gereken görevlerin çözümünde yardıma ihtiyaç duyuyorsunuz (örneğin, projelerin organizasyonu, promosyonların düzenlenmesi)
 • Belirli süreli veya Belirli süresiz işlerde.
 • Belirli bölgelerde yapılanmak istemediğiniz bölgelerdeki projeler
 • Şirketinizin faaliyetlerine bağlı olarak, Belirli / Belirsiz Süreli daha fazla iş gücü ihtiyacı ortaya çıkıyor (örneğin, İnşaat, turizm, Üretim)
 • İdari işlerde artış (Belirli süreli projelerde örnek yeni başlayan ,inşaat projesinde Mimar, Mühendis, Tekniker, Ofis , veya destek işçiler, Usta personelleri gibi)

Dönemsel Satış Destek Elemanı Hizmeti

Perakendeden giyime, kişisel bakımdan gıdaya, teknolojiden zincir mağazalara kadar ihtiyaç duyulan tüm sektörlerde Dönemsel Personel Seçme ve Yerleştirme Hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Ürün satışı, alarmlama, etkiletleme, reyon düzenleme ve hediye paketleme gibi norm kadro kapasitesi üzerinde ihtiyaç duyulan tüm işlerde dönemsel destek personeli sağlıyor, sizlere en verimli desteği sunuyoruz.
 

Toplantı, Fuar, Etkinlik Personeli Hizmeti

Ulusal ve uluslararası toplantı, kongre, fuar ve etkinlikleriniz için ihtiyaç duyduğunuz personel taleplerinin karşılanması bizim işimiz. Kayıt, salon, havalimanı transfer, bilet kontrol, yönlendirme, stant kurulum, anket, runner, info görevlisi, mihmandar, stant ve anons hostesleri, A+ modeller gibi ihtiyaç duyduğunuz personel taleplerinizi hızlı şekilde karşılıyoruz.
 

Spor ve Etkinlik Mekânları Personeli Hizmeti

Konser ve spor müsabakaları gibi etkinliklerin gerçekleştiği açık hava veya kapalı alanlarda, etkinlik mekânı adına organizasyon süreçlerinin yönetmekle görevli uzman personeli ihtiyaçlarınızda yanınızdayız. Kapı kontrol ekibi, bilgilendirme görevlileri, kulis, sahne arkası, shuttle noktaları ve kasiyer gibi tüm ihtiyaçlarınız için bizi arayabilirsiniz.
 

Merchandiser ve Tanıtım Aktiviteleri Personeli Hizmeti 

Doğrudan pazarlama ve tanıtım etkinliklerinizde, hedef kitlenize yönelik, markanızı en iyi şekilde temsil edecek sürekli veya dönemsel ekipleri oluşturabiliyoruz. Ürün ya da kampanya bilgilendirme, hediye ürün dağıtımı (sampling) ve deneyimleme/tadım aktivitesi ihtiyaçlarında ekiplerimizle uyum içinde çalışabilirsiniz.
 

Geçici Ofis Personeli Hizmeti

Firmaların ofis içinde veya dışında görevlendireceği belirli süreli personel ihtiyaçlarına Geçici Ofis Personeli Hizmetimiz ile yanıt veriyoruz. Dönemsel iş yoğunlukları, doğum izni, askerlik izni, yıllık izin ve zorunlu hallerde iş gücü eksilmesi gibi durumlarda bu hizmetimizle işlerinize kesintisiz devam edebilirsiniz.
 

Geçici İş İlişkisi Yetki Belgesi Hizmetleri

Geçici İş İlişkisi Yetki Belge Hizmetlerimiz geçici veya belirli süre için gerekli olan iş gücü ihtiyaçlarını, tam zamanlı istihdama gerek kalmadan çözebilme imkânı sağlıyor.

 • Bir çalışanın doğum veya askerlik izni sebebiyle ayrılması durumunda, 

 • Mevsimlik tarım işlerinde, 

 • İşletmenizin günlük işlerinden sayılmayan ve aralıklı olarak ihtiyaç duyulan işlerde,

 • Mal ve hizmetlerine olan talepte öngörülemeyen artış olması halinde,

 • Mevsimsel işler hariç dönemsel iş artışı olduğu zamanlarda,

 • İş sağlığı ve güvenliği bakımından acil olan işlerde Geçici İş İlişkisi Yetki Belge Hizmetlerimiz ile ihtiyaçlarınıza kolayca çözüm bulabilirsiniz.