Kurumsal Organizasyon

Ahenk Bilgi Teknolojileri olarak firmaların kurumsal değer ve prensiplerini analiz ederek onların beklentileri doğrultusunda hareket etmekteyiz.

Hayalinizdeki organizayonun oluşturulma aşamasında size her adımda yardımcı olacak tecrübeli, eğitimli ve yenilikçi bir ekip olarak, davet planınız en başından en sonuna kadar yanınızda sizinle aynı heyecanı paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz. Sizler, müşteri memnuniyetinin öncelikli olduğunu bilen , gelişime açık, vizyonu geniş, pozitif ve araştırmacı ekibimizle tanışmaya ve yapabileceklerimizi görmeye davet ediyoruz.

Hizmet verdiğimiz kuruluşların kendi yapıları içinde bir ekipmişiz hissi yaratarak, sizlerin kurumsal değer ve prensiplerini analiz eden, uygulayan bir ekip olmamız sayesinde bir çok etkinliğin kusursuz bir şekilde planlamasını ve başarıyla gerçekleşmesini sağlayarak süregelen işbirlikleri oluşturuyoruz. İş hedeflerinize ulaşabilmek, personelinizi motive etmek, işbirliği içerisinde olduğunuz kurum ve kişileri ağırlamak, rakiplerinizin gıpta edeceği, ilham alacağı sorunsuz, kusursuz ve sonuç odaklı etkinlikleri en uygun mekanda, en etkileyici temayla gerçekleştirmek için sizlerle işbirliği içinde olmak bizi mutlu kılacaktır.

Ahenk Bilgi Teknolojileri ve Kurumsal Hizmetler A.Ş. olarak şirket organizasyonları yanı sıra, Belediyeler, Meslek Odaları, Dernekler ve Vakıflar ile Sergi, Konser, Tiyatro, Fuar, Yerel ve Yöresel Festival Organizasyonu hizmetide vermekteyiz. Tüm organiazsyonların fotoğraf ve video çekimlerinide gerçekleştirmekteyiz.