Mesleki Eğitim Hizmetleri

AMACIMIZ

Ahenk Bilgi Teknolojileri ve Kurumsal Hizmetler A.Ş. olarak Türkiye'nin en büyük uluslararası şirketleri ile çalıştığımız için biliyoruz ki, sadece üniversite mezunu olmanız yada sadece bir işte usta olmanız iyi bir iş bulabilmeniz için veya o işyerinde yükselebilmeniz için yeterli değil. Başta çözüm ortağı olduğumuz şirketlerin çalışanları ve talep eden herkese yönelik olarak sunduğumuz mesleki eğitim hizmetimiz, MEB onaylı ve E-devletten görünür sertifika sağlamaktadır. 

Özgeçmişinizde kaç sertifika var? Bu soru, iş bulma süreciyle ilgili son 20 yılın en önemli sorusu. Özgeçmiş hazırlarken doğum tarihinizden üniversitede aldığınız ödüle kadar her şeyi yazarsınız. Yeteneklerinizi, özel becerilerinizi ve diğer alanları doldurursunuz ama sertifikalar alanı boş gözüküyorsa İK departmanı açısından bu hiç hoş olmaz.

Sertifikalar iş bulma sürecinde artık hayati derecede önemli. Çünkü insan kaynakları departmanı sizin sürekli eğitime inandığınızı görmek istiyor. Çünkü kişisel gelişim hiçbir zaman bitmez.

İş hayatında eğitimlere devam ederek dünyaya adapte olduğunuzu göstermeniz gerekiyor. Bazen yeni bilgiler edinmek, mesleki becerilerimizi geliştirmek bazen de kişisel gelişimimizi tamamlamak için eğitimlere katılırız. Ancak profesyonel yetkinlikler kazanmak için doğrulanmış sertifikalara ihtiyacınız var. 

BİZ ve EKİBİMİZ

Önceliği öğrenci menuniyeti üzerine inşaa edilmiş yapılanmamızla hizmet vermekteyiz. Kullandığımız güncel teknolojiler’le zaman ve mekan fark etmeksizin eğitimi sizin kullanımınıza sunuyoruz. Kaliteli eğitmenlerimiz ile hakkıyla eğitim almanızı sağlıyoruz. İlgili, güler yüzlü eğitim danışmanı arkadaşlarımızla eğitimler hakkında tüm soru ve sorunlarınıza çözümler sunuyoruz.

PARTNERLERİMİZ

Ahenk Bilgi Teknolojileri ve Kurumsal Hizmetler A.Ş. Ankara Kızılay’da  yıllardır faaliyet gösteren bir çok eğitim kurumu ile çözüm ortaklığı yapmaktadır. Bir çok dalda eğitim verme yeteneğine sahip kurumlarla öğrenci memnuniyetini hedeflemekteyiz. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından lisanslı olan kurumlarla örgün ve uzaktan olmak üzere MEB onaylı sertifikalı eğitimler vermekteyiz. Mesleki eğitimler ve kişisel gelişim olarak bir çok eğitimlerimiz mevcuttur. Sizlerin eğitim hayatına yapacağımız  katkı ile geleceğe eğitimli bireyler kazandırmak en büyük idealimizdir. Eğitim hayatının her noktasında ekonomik ve kaliteli eğitimleri bizi tercih edenlere sunmayı ilkemiz sayıyoruz. 

İhtiyacınız olan MEB onaylı mesleki sertifika için buraya tıklayarak bizimle whatsapp'tan iletişime geçebilirsiniz.